news gerbo

З 25.09.2017 р. по 29.09.2017 р було проведено стажування спеціалістів з гербології на базі Державної установи «Центральна фітосанітарна лабораторія». Участь прийняли фахівці-гербологи з Вінницької, Кіровоградської, Одеської та Тернопільської обласних фітосанітарних лабораторій.

Фахівцями з гербології відділу фітосанітарного аналізу було проведено теоретичні заняття за темою «Карантинні бур’яни зі списків А1, А2, А3», а також обговорено ключові питання по системі якості.

Було організовано виїзне заняття до Національного ботанічного саду імені Миколи Гришка НАН України. В ході екскурсії учасники ознайомилися з інвазійними видами рослин та можливістю їх поширення на території України.

На практичних заняттях з визначення та ідентифікації насіння бур’янів регульованих карантинних та інших видів відмічено професійність фахівців.

Спеціалісти гербологи фітосанітарних лабораторій взяли участь в міжлабораторному паралельному (порівняльному) випробуванні з раунду «Ідентифікація Ambrosia artemisiifolia L. – Амброзії полинолистої морфологічним методом». За результатами випробувань учасникам було вручено «Свідоцтво про участь в міжлабораторному порівняльному випробуванні». 

gerbo1